Держпідприємництво погодило проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України". Про це повідомили у прес-службі Держпідприємництва України.

Азаров подумает, как в сети продавать лекарства по рецепту

Проект наказу розроблений з метою уточнення вищевказаного Порядку затвердженого наказом МОЗ від 22 листопада 2011 року № 809.

Так, підставою для поновлення обігу серії вакцини (анатоксину, алергену туберкульозного) має бути позитивний результат розслідування щодо імунізації та застосування вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного. Група оперативного реагування дає заключний висновок на наявність причинно-наслідкового зв'язку між несприятливою подією після імунізації та застосуванням вакцини обіг ліків поновлюється.

Фармацевтичні компанії зможуть обійти заборону реклами

Відбір зразків серії або серій вакцини (анатоксину, алергену туберкульозного) для лабораторного контролю здійснюється після підтвердження наявності зв'язку між летальним випадком та застосування даних вакцин.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: лекарства запрет моз
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 897
Загрузка...
Загрузка...