Українці залишаться у вічному літі, а ще ...можуть опинитися у кількох ...часових поясах! Після стрімкого скасування зимового часу ще один депутат подав у парламент нетривіальний законопроект - про застосування часових поясів на території України. Автором документа є бютівець Сергій Терьохін. Свою пропозицію він надіслав у Верховну раду напередодні. Чим мотивується - не написав - ані тексту його пропозиції, ані пояснювальної записки на сайті парламенту - немає. Економісти таку задумку депутата вважають не серйозною.

"Ну, бажання ввести в Україні два часові пояси, це звичайно може нам лестити, що у нас настільки велика територіально держава, що ми можемо мати два часові пояси, але з точки зору доцільності цього не варто робити. Тому що буде дуже багато неадекватної плутанини у суб’єктів господарювання всередині країни у громадян і у всіх зовнішніх наших партнерів", - каже економіст Андрій Новак.

Тим часом медики дещо іншої думки - кажуть оскільки Україна, держава чималенька, часові пояси у нас таки мали б бути. Принаймні, при подорожах з одного краю країни в інший - це дається взнаки.

"Украина - широтная страна, и тот, кто перелетал из Харькова во Львов, тот чувствует, что большая разница во времни восхода солнца. Тысячу километров примерно Украина по широте, все таки естественное время для востока и запада - оно немного различается, - погоджується з Терьохіним кандидат медичних наук Михайло Ігнатов.

Вагаються лікарі і щодо того, який час треба було залишити - зимовий чи літній. Адже - жити за зимовим часом зручніше - більше спиш. А за літнім - бадьоріше - встаєш з сонцем.

"Есть все таки и совы, и жаворонки. Смотря в какую сторону меняется время - то совам плохо от этого изменения, а жаворонкам хорошо, то наоборот", - пояснює кандидат медичних наук Михайло Ігнатов.

Отже, кажуть лікарі - у будь якому разі, який би час депутати не залишили - половині країни вгодити б не вдалося.

- Ну я, например, против, потому что я не вижу в этом какого-то смысла достаточно аргументированного, что оно полезно для экономики, для организма человека.

- Ну потому что это время как бы стресс, и для организма это не полезно, я считаю. У меня муж очень чувствительный, дети очень чувствительные.

Нагадаємо, у лютому цього року від сезонного переводу стрілок відмовилась Росія. А від 15 вересня зимового часу більше не існує і у Білорусі. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: терехин летнее время ubr часовые пояса
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1502