Ваш соціальний статус підвищився? Перепрацьовуєте на роботі? Не можете вирішити внутрішній конфлікт? Чекайте на головний біль. Медики запевняють: мігрень нині виникає насамперед через психологічні проблеми. 70 відсотків населення страждають на періодичні головні болі й до 10 процентів -  на хронічні. З них майже 90 %  випадків не зумовлені органічними захворюваннями. Переконує статистика.

Укрепляем иммунитет. Самые полезные зимние фрукты

Головний біль зазвичай виникає внаслідок спазму. А він, у свою чергу, вказує на надмірні емоції, які затиснуті в черепній коробці. Мігрень може бути реакцією на якийсь конфлікт.  Надмірне честолюбство і прагнення домінування над людьми у соціумі легко викликає головний біль.

Рейтинг самых стрессовых профессий

З допомогою таблетки можна впоратися з симптомом. Проте причина нікуди не зникає, і наступного разу в іншій схожій ситуації знову виникне головний біль, іноді навіть сильніший. Медики радять: не боятися звертатися до психотерапевтів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа здоровье стресс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1062
Загрузка...
Загрузка...