"Клініка, дружня до молоді" розпочала роботу на базі Центральної дитячої поліклініки Голосіївського району. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров"я.

Лучшие открытия в медицине 2012 года

Це вже п'ята в м. Києві клініка, до якої приходитимуть діти та підлітки, щоб проконсультуватися зі спеціалістами з приводу будь яких медико-соціальних питань.

В ній працюють кабінети психолога, уролога, гінеколога та дерматовенеролога. Крім консультацій, молоді люди зможуть пройти тут і медичні обстеження, в тому числі на ВІЛ-інфекцію.

"Забезпечення анонімності та конфіденційності - один з основних принципів роботи таких клінік. Також в основі їх діяльності - безвідмовність у наданні допомоги, доброзичливість, неупереджене ставлення до відвідувачів та доступність медичних і соціальних послуг", - йдеться в повідомленні.

В МОЗ відмічають, що досвід роботи подібних клінік у інших районах м. Києва свідчить про їх популярність серед молоді. Щороку кожну таку Клініку відвідують від 1000 до 1200 пацієнтів віком від 13 до 24 років. Трапляється, що підлітки, які почали довіряти фахівцям, запрошують до них і своїх батьків. Частіше за все родинами приходять до психолога. Всі послуги у "Клініках, дружніх до молоді" безкоштовні.

На відкритті закладу перший заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Валентина Залеська зауважила, що основне завдання спеціалістів "Клініки, дружньої до молоді" - створення у ній таких умов, щоб кожен отримував необхідну допомогу у повному обсязі.

"Наша мета - зробити все можливе, і, навіть, неможливе, щоб діти та підлітки відчували підтримку у складних життєвих обставинах. Аби молоді люди, у яких попереду все життя, дорослішали без зайвих хвороб, відчуття самотності та розчарувань", - зазначила вона.

В Украине нет стандартов медпомощи, — эксперт

Довідково:

"Клініки дружні для молоді" вже працюють в Шевченківському, Печерському, Подільському, Дніпровському та Голосіївському районах столиці.

Філософія їх діяльності направлена на збереження фізіологічного та психологічного здоров'я підлітків та молоді.

Робота Клінік базується на принципах безвідмовності, доброзичливості, конфіденційності, анонімності, неупередженості, добровільності та доступності медичних послуг.

Всі послуги клініки надають безкоштовно.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: киев здоровье моз социум
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 708