Новий хірургічний корпус відкривають у Києві. На базі Національного інституту раку. Щоб добудувати об'єкт, виділили 270 мільйонів гривень. Роботи майже завершили. Залишилося приготуватись до необхідних перевірок. Зокрема, пожежників і представників санстанції. "Работи було багато зроблено. Довелося переробляти усі "руйнування", які відбулися за останні 3 роки, бо об’єкт не опалювався. Він не обслуговувався. Довелося відбивати плитку, тому що все повідпадало, штукатурку. От уявіть – 10 поверхів та 11-й підвал, все треба було переробляти", - розказує телеканалу UBR Сергій Шульгін, представник будівельної компанії.

Зараз в Інституті раку перебуває майже 600 хворих, кажуть лікарі. Для них у новому корпусі передбачено 160 ліжок. Поки що ці палати порожні. Втім, уже в серпні тут розмістять перших пацієнтів. Лікарі кажуть: кімнати розраховані на 2-3 людей. Приміром зараз в аналогічних перебуває вдвічі більше. Тут працюватиме два відділення реанімації та 16 операційних блоків, для яких закупили сучасну апаратуру. Зокрема, хірургічні столи.

"Цей стіл – він полі функціональний. Перш за все, на цьому столі хворому, якого оперуватимуть, можна надати практично будь-яку форму. Тобто, хворий буде лежати в тій позі, яка необхідна хірургу для втручання", - пояснює Ігор Щепотін, директор Інституту раку.

Крім того, до нового корпусу переведуть відділення дитячої реанімації. Усі необхідні умови для того, щоб дітлахи почувалися комфортно, створили. У палаті хворі будуть лише з матусями. Нагадаємо, щороку в Україні від раку помирає майже 90 тисяч людей.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: киев ubr институт рака больничный корпус
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1005