Епідемії грипу поки що немає. Нині в жодній області України не перевищено епідемічного порогу. Спеціалісти МОЗу обрали 10 великих міст, в яких стежать за ситуацією. Минулого тижня тут зареєстровано майже 40 тисяч хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції. Госпіталізовано близько шести сотень людей, переважна більшість з яких діти. Кількість недужих стрімко зростає, проте це сезонне явище, кажуть спеціалісти. А перша хвиля епідемії, за прогнозами, накриє Україну в листопаді. Другу очікують в середині лютого - на початку березня.

"Я хочу сказати, що сьогодні практично вся Україна, аптечні заклади, повністю готові до будь-якого підвищення епідеміологічної захворюванності. Є медикаменти, є вакцини. Тобто зараз самий кращий час для того, щоб провести планову імунізацію для того, щоб попередити захворювання на грип", - розповіла телеканалу UBR перший заступник міністра МОЗ Раїса Моїсеєнко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: грипп эпидемия моз ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 651