Співробітники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка розробили шоколадні цукерки "мрії". Солодощі не провокують набір ваги, а, навпаки, сприяють спалюванню жирових відкладень.

Ким Чен Ын одарил всех северокорейских детей конфетами 

Як відзначають дієтологи, якщо заявлені властивості доведуть, то вчені отримають Нобелівську премію. Окрім позитивного впливу на вагу, за словами розробників, їхні цукерки підвищують розумову і фізичну діяльність, працездатність, витривалість, підсилюють емоційну стійкість, загальний тонус.

Солодощі дозволяють відновити нормальну роботу нервової системи, антиоксидантну активність організму і енергообмін. У складі цукерок значаться шоколад, горіхи, курага, ізюм і "спеціальна функціональна композиція". Саме ця "композиція" – ключ до успіху продукту. Інформація про неї тримається в секреті.

Британские ученые нашли новый способ похудеть

У першу чергу, цукерки будуть вживати спортсмени. Це навіть підкреслюють назви цукерок (всього три сорти) – "Імпульс", "Енергія спорту" і "Драйв". Кожен сорт призначений для певного виду спорту. Цукерки протестували на членах університетської гандбольної команди і олімпійської збірної України.

Как не поправиться за зиму 

Підсумком стало поліпшення загального стану, реакцій на навантаження і спортивних показників. Хоча офіційних коментарів наукове співтовариство ще не дало, цукерки вже з’явилися на ринку (за упаковку беруть 10 доларів).

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: ученые здоровье конфеты
Источник: Зеркало недели Просмотров: 1364
Загрузка...
Загрузка...