Не подобається ніс? Замалі груди? Розмір завжди має значення. Хочете мати фігуру, як у Мерилін? Із нами станете на 20 років молодшою. Ваблять реклами пластичних клінік. Ось тільки естетична хірургія в Україні насправді - поза законом.

Чимало людей спробували стати досконалішими за допомогою скальпеля. Втім для більшості це не фізичні вади, а психологічні комплекси. Реклама та журнали нав’язують свої, зручні, стереотипи краси. Хірурги готові прооперувати будь-кого. Для більшості це вигідний бізнес. Втім висока ціна не завжди гарантує красивий результат.

Зазвичай в рекламі показують усе навпаки. Фото "до" і фото "після". Втім з цією жінкою все інакше. Ось вона "після", о ось – "до". Через фатальні помилки пластичні хірурги втрачають гроші та репутацію. Дарма, що ця професія не зареєстрована в Україні.

"На жаль, немає відповідних вимог кваліфікаційних до цих спеціалістів. Тому, скажімо так, ці випадки були ще частіше. Люди, які звертаються за юридичною допомогою, відчувають певний осуд суспільства. Через те дуже рідко звертаються", - розповідає правозахисник Віктор Сердюк.

Ця дівчина вже ніколи і не звернеться, бо стала черговою жертвою фатальної краси. Вона померла під час операції зі збільшення грудей. Вводячи наркоз, лікарі пошкодили вену та легеню. Інцидент стався у приватній клініці Запоріжжя у вересні.

Лише після смертельного випадку із Ксенією естетичну медицину вирішили взяти під жорсткий контроль. За один місяць анулювали майже 115 ліцензій. Однак уже встигли видати понад три тисячі. Серед них 2,5 - для приватної практики. Аби збити хвилю негативу, пацієнтам навіть пропонують створити асоціацію, яка їх захищатиме.

"Несмотря на то, что эстетической медицины в нашей стране нет, она де-факто существует. Поэтому мы создали общественную организацию, которая объединяет врачей этой специальности, для того, что бы повышать квалификацию тех врачей, для того, что бы проводить мастер-классы обучающие", - зазначає президент Спілки естетичної медицини Володимир Ципкаленко.

Найстрашніше те, що за понівечене тіло майже неможливо отримати відшкодування. Оскільки закон про медичне страхування практично не діє. До кінця року розроблять норми та вимоги, аби естетична допомога була дійсно безпечна. Доти хірургам платитимуть їх же піддослідні кролики. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr пластическая хирургия союз эстетической медицины
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 798