Діти залишаються тільки мрією багатьох українців. Нині на офіційному обліку майже мільйон безплідних пар. А неофіційна цифра втричі більша, заявляють фахівці. У Києві відкрили ще одну клініку повного циклу репродуктивної медицини. Заклад приватний, але столична влада планує співпрацювати з клінікою, аби допомогти, тим, у кого на штучне запліднення немає грошей.

Планують, що наступного року за державний кошт процедуру штучного запліднення пройде на тисячу українок більше, ніж зараз. Нині у Києві потребують лікування від безпліддя до 300 тисяч людей. А вартість штучного запліднення у приватному закладі - до 30 тисяч гривень. Такі гроші є далеко не в усіх. Зараз держава виділяє кошти на допомогу лише 700 особам на рік, у Києві ж додатково фінансують лікування ще 170 пацієнтів. Тим часом наші ціни на таку процедуру цілком влаштовують іноземців.

"В Украине наиболее низкая цена и поскольку сегодня поток не только украинских пар, но в том числе и из Белорусии, России, Германии приезжают к нам для получения медицинского лечения, - розповідає Тетяна Бахтєєва, голова профільного комітету ВР.

Нашим жінкам найважче знайти собі пару після 32 років, а випадки чоловічого безпліддя зростають уже у віці 35-ти. Лікарі кажуть, усе через куріння, неповноцінне харчування, втому та недоліковані хвороби. Крім того, чоловіки неправильно вдягаються.

"Вузькі штани, які обмежують рухи, які сковують рухи, сприяють натиранню, попрілостям, вони в принципі не можна сказати, що це основний такий фактор, але він веде до збільшення відсотку чоловічого непліддя", - пояснює Микола Рудяк, лікар.

Життя "з пробірки", не шкодить здоров'ю майбутніх поколінь, запевняють фахівці. Мовляв, процедуру штучного запліднення лікарі більш прискіпливо контролюють, а це дає змогу уникнути багатьох генетичних хвороб і вроджених пороків. Між тим, Президент Віктор Янукович поставив завдання владі - подолати демографічну кризу в державі, щоб уже через 10 років українців було 50 мільйонів, а не 46, як нині. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лечение бесплодие ubr репродуктивная медицина
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1256