Українки стали рідше переривати вагітність. Торік лікарі зробили лише 200 тисяч абортів і прийняли півмільйона пологів. Хоча ще 5 років тому від вагітності відмовлялось у півтора разу більше жінок.

До того ж, майже усі ВІЛ-інфіковані матері забирають своїх дітей із пологового будинку, тоді як ще 2001-го усе було навпаки, кажуть у Мінохорони здоров'я. Між тим, причина не лише у соціальних виплатах у зв'язку з народженням маляти. Яку, до речі, за першу дитину збільшили до 25-ти з половиною тисяч гривень. Головно це спрацювала популяризація планування сім'ї, кажуть медики.

"Настолько сработали центры планирования семи. У нас в стране доступны гормональные контрацептивы, у нас без проблем можна купить в разной ценовой политике. И я даже смотрю, что у моих пациентов вырос их уровень знаний", - розповіла телеканалу UBR Наталія Данкович, лікар акушер-гінеколог.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: аборты ubr контрацептивы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 937