Шість кілограмів щастя. У Сполучених Штатах народився хлопчик-богатир. Немовля завважки майже шість кілограмів. Утім, молода матуся не здивована. Адже її попередній малюк важив лише на 500 грамів менше.

У американському штаті Айова народився справжній богатир. Там, в одному із пологових будинків на світ з’явився хлопчик, вагою майже шість кілограмів. Його мати здивувалася. Але зовсім трохи, адже вона вже має одного сина, який при народженні важив усього на півкіло менше.

Кендал Стюардсон, мати малюка-велетня: "На УЗД він виглядав меншим. І навіть, коли народився, ми подумали, що він зовсім не великий. А після зважування виявилося, що він навіть випередив свого брата".

У пологовому будинку жінку вважають справжньою героїнею. Адже народила вона самостійно. І всього за шість годин. Породілля нічого екстраординарного у цій події не вбачає.

Дивіться також: В Індонезії сталося справжнє Різдвяне диво

Кендал Стюардсон, мати малюка-велетня: "Всі дуже дивуються, коли його бачать. Але для мене це нормально. Процес жодним чином не відрізняється від пологів у всіх інших жінок. Моя дитина - наймиліша в світі і я дуже щаслива".

Диввіться також: Прозорий диво-будинок

Медсестри лікарні запевняють: Ашер – так назвали хлопчика-богатиря – найбільша у світі дитина, яка з’явилася на світ без допомоги кесаревого-розтину чи навіть знеболювальних медикаментів.

Теги: сша происшествие ребенок-великан
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 798