Новорічний дідусь у скруті. Санта Клаус, Дід Мороз або Святий Миколай,- його по різному називають у різних країнах світу. Але функція у святого дідуся одна - дарувати дітям та дорослим щедрі привітання і подарунки на свята. Та цього року у Санти можуть виникнути проблеми.

Санта Клаус: "Це був дуже складний рік. Чимало людей постраждали від економічної кризи, природніх катастроф та інших серйозних проблем. Тож, для мене особливо важливо аби саме цього року, всі діти та дорослі зустріли чудове Різдво".

В головному поштовому відділенні Фінляндії звітують: на адресу Санта Клауса цього року отримали 600 тисяч листів із проханнями та побажаннями. До речі офіційною резиденцією цього дідуся вважається село Рован’ємі в Фінляндії. Кожного року, до маленького містечка приїжджають тисячі туристів. Аби особисто передати Санті своє новорічне побажання. Сам же Санта завжди каже: головний подарунок в новому році – це міцна родина, друзі та позитивний настрій.

Санта Клаус: "Гадаю, головне - мислити позитивно та налаштовувати себе на різдвяний настрій. Це легко. Допомагайте іншим, робіть пожертви. Або просто озирніться - може хтось потребує вашої допомоги".

Санта, його ельфи та олені готуються до своєї кругосвітньої подорожі. Аби Різдвяного ранку кожна родина в світі відчула дух справжнього свята.

Санта Клаус: "Я бажаю вам гарного Різдва та щасливого нового року".

Теги: новый год подарки дед мороз санта клаус
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 616