У Нью-Йорку готуються до головної події у фешн-індустрії - Тижня моди. Із 9 лютого буде змога подивитися на цьогорічні осінні тенденціїї. Своє бачення продемонструють 90 дизайнерів. Цей захід вперше відкрився сімдесят два роки тому. Тоді він називався "Тижнем преси" і виконував зовсім нефешн місію.

Читайте також: Дом моды Christian Dior нашел замену Джону Гальяно

Девід Вулф, креативний директор: "Спочатку Тижні моди збирали не знаменитостей та селебрітіз, а людей, що реалізовували одяг - власників крамниць, продавців. Тобто спочатку покази були розраховані на досить обмежене коло людей".

Дивіться також: Тиждень моди стартував у Москві. Головне - класика

Протягом 16 років Тиждень моди проходив у Брайан-парку. Але два роки тому переїхав до Лінкольн-центру. На новому місці просторіше, пояснюють модельєри. Осінь-2012 буде яскравою та коштовною, прогнозують фешн-спеціалісти.

Девід Вулф, креативний директор: "Цьогоріч популярним буде коштовне вбрання - з яскравими та дорогими аксесуарами, камінням, блискітками. Тому що мода не стоїть на місці, вона рухається. Багато срібла та золота. Також еволюціонує колір".

На фешн-покази із нетерпінням очікують не тільки дизайнери. Минулорічний Тиждень моди приніс місцевим готелям та ресторанам прибутків понад 40 мільйонів доларів.

Теги: стиль мода показ нью-йорк неделя моды вкус
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 716