Бажаєте влаштувати розкішне весілля? Вирушайте до Індії. Там, і досі шанують старовинні традиції. Однак будьте обережні, урочиста церемонія може влетіти Вам у добру копієчку.

Бізнес на весіллях у Індії надзвичайно прибутковий. Зазвичай до укладання шлюбу родини тут готуються по кілька років. І увесь цей час вони активно збирають гроші аби оплатити обряд. Одна зі статей витрат - сукні нареченої, які вона протягом церемонії змінює до 30 разів.

"Все залежить від якості матеріалу, з якого зроблено вбрання. Від виду вишивки, а також моменту, коли її надягають. Я вдягатиму тридцять суконь. Кожна коштує мінімум тисячу доларів", - хвалиться наречена Амірта.

Сукня – це тільки півсправи. Ще треба і розпорядника найняти, і стіл для гостей накрити, і придане для нареченої зібрати.

"Вартість моїх послуг залежить від кількості обрядів, які молодята хочуть виконати під час своєї церемонії. А також від кількості запрошених та складності організаційних моментів. Стартова ціна 3 тисячі доларів. І на наступні 5 місяців кожен день у моєму графіку розписаний", - каже весільна розпорядниця Ніта Шруф.

Якщо врахувати усі витрати, весілля в Індії може коштувати до сотні тисяч доларів. Втім, як свідчить статистика, молодят та їхні родини це не лякає. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: индия ubr свадебные традиции
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1007