Сьогодні жителі Сполучених Штатів Америки та Канади дізналися, що весна прийде нескоро, а зима пануватиме ще півтора місяця. Про це їм розповів бабак.

Головний американський чотириногий "метеоролог" Філ живе у спеціальному окремому будиночку в Панксатоні, штат Пенсільванія. Місто налічує всього 6 тисяч жителів, проте його репутація "столиці весни" відома в усьомі світі.

За традицією другого лютого Філа будять від зимової сплячки та чекають поки він вийде з нори. Бабак сьогодні виліз і побачив свою тінь. Злякався її і повернувся у схованку. Це означає, що весна буде пізньою.

Майк Джонсон, президент клубу бабака: "Слухайте всі, слухайте всі! Сьогодні другого лютого, бабак Філ, найкращий провидець з усіх провидців, найкращий прогнозист з усіх прогнозистів, був викликаний зі своєї нори. Він проголосив "Дивлюся я на натовп, що тут зібрався, і бачу багато тіней. Чекає на вас ще шість тижнів зими".

Традицію відзначати день бабака до Сполучених Штатів завезли німецькі переселенці ще в 1887-му році. Прогнози тваринки на ім'я Філ, як кажуть очевидці, збуваються майже на сто відсотків.

А ось у Харкові бабак Тимко "напророчив" Україні ранню і затяжну весну.

Теги: сша весна байбак пророчество
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 903