У Японії відзначають День щасливого суші. Аби цілий рік ходити як у Бога за пазухою, потрібно лише з'їсти "Ехо Макі" - довжелезний рол. Щоправда за однієї умови: поглинати делікатес мовчки, наодинці та не залишити ані крихти.

Мінако Муракоші, кулінар: "Існує теорія, що щасливі суші прийшли від повій з Осаки. Кажуть,що чоловіки готували їм величезні рулони суші і сміялися з того, як жінки це їли. Однак це лише одна з версій".

Щасливі суші готують із семи інгредієнтів, оскільки число сім символізує вдачу в Японії. Довжилезний рол не можна різати на шматочки, аби не пошматувати своє щастя. Така традиція приносить немаленькі прибутки власникам суші-барів. У країні навіть є мережа крамниць, де продають тільки щасливі суші.

Мінако Муракоші, кулінар: "Щасливі суші в нас купують не тільки сьогодні. Їх беруть і на інші свята. Також на День святого Валентина разом із цукерками та шоколадом".

Деякі кондитери у цей день вдаються до хитрощів. Вони приваблюють своїх клієнтів солодкими ролами - різнокольоровими суші зі збитими вершками замість рису.

Теги: япония суши приметы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 659