До дна океану на спеціальному судні. Американські науковці створили скляну капсулу-сферу, яка може опускатися у найглибші місця водойм. Насолодитися підводними краєвидами зможуть і туристи.

Американці розробили підводне судно повністю зі скла. Його планують використовувати не для військових цілей. А для того, аби спускати науковців та туристів у найпотаємніші глибини океану. Проект готували цілих 5 років. Вартість поки що єдиної такої капсули – 15 мільйонів доларів.

"95% океанського дна ще не дослідили. Тож там можна побачити багато цікавого. У середньому глибина океану 11 кілометрів", - розказав винахідник Патрік Лаші.

Першу екскурсію на дно винахідники планують провести вже наступного року. Спочатку хочуть самі випробувати власний виріб. А далі шукатимуть океанічних туристів. Вартість такого туру поки що не розголошують.

"Іронія в тому, що науковці активно шукають іншу планету в нашій сонячній системі, де була б вода. Але на Землі водоймища так ніхто до кінця й не дослідив. Ми збираємося це виправити", - мріє винахідник Патрік Лаші.

Американські винахідники розраховують знайти на дні океану альтернативні джерела енергії або інгредієнти для медикаментів, які б могли вилікувати важкі хвороби. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша ubr подводный мир капсула-сфера
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1175