Гроші не головне!? Генеральний директор одного з найбільших банків Великої Британії – Роял Бенк оф Скотланд – Стівен Хестер - відмовився від щорічного бонусу - частини акцій фін установи. Ціна питання - 1,5 мільйона доларів. Топ-менеджер пішов на такий крок через надмірний тиск громадськості. Після оголошення розміру винагороди Хестера почали жорстко критикувати політики та британські ЗМІ.

Девід, клієнт банку: "Він отримає величезний бонус на додаток до своєї зарплатні, яка становиться більше мільйона доларів. Мені здається, ці гроші краще було б віддати тим, хто працює на користь народу. Або взагалі, віддати їх на благодійність".

Стівен Хестер обійняв посаду генерального директора Роял Бенк оф Скотланд у 2008-му році. Під час урядової операції з порятунку фін установи. До того ж, керував він доволі непогано. Як зазначили в адміністрації, винагороду нарахували за те, що він зміг зробити банк "менш збитковим у період кризи". Втім, цього разу політики Туманного Альбіону були більш категоричні і порекомендували керівництву значно обмежити обсяг бонусних виплат топ-менеджменту.

Ед Мілібенд, лідер опозиції: "Це просто фіаско для уряду Девіда Камерона. Він стільки разів говорив про те, що особисто спостерігатиме за обсягами бонусів банкірів, і тут же просто "профукав" мільйонний бонус Стівену Хестеру".

Практика бонусів дуже розвинена в банківському секторі по всьому світу. Керівники фін установ зізнаються: якщо топ-менеджерів систематично не заохочувати великими сумами грошей, вони з легкістю звільнятимуться та шукатимуть більш щедрого роботодавця.

Теги: банк премия бонус
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1127