Тисячі документів геніального фізика Альберта Ейнштейна тепер можна буде почитати в Інтернеті. Усі роботи переклали англійською та німецькою мовами.

Він писав листи коханці та мріяв вирішити єврейсько-арабський конфлікт. Архів Альберта Ейнштейна відтепер можна читати в Інтернеті. Дивакуватий вчений, який помер більше ніж півстоліття тому, заповів особисті документи Єврейському університету в Єрусалимі. У глобальному павутинні з'явиться 800 тисяч документів.

Ханох Гутфреунд, професор: "Сподіваюся, що наш архів стане в нагоді як науковцям, так і загалу. АджЕ перед нами постає не просто вчений, а людина, яку ми не знали досі. І звісно, ці документи стануть величезним освітнім і дослідницьким інструментом".

Усі роботи переклали англійською та німецькою мовами. Деякі досі ніколи не були опубліковані, зокрема заява про весілля та лист, у якому Ейнштейн намагався знайти шляхи вирішення єврейсько-арабського конфлікту. У мережі оприлюднять і 24 листи, які він писав коханці, перебуваючи у шлюбі із першою дружиною Мілевою. І звичайно ж усі охочі зможуть подивитися на атестат генія про закінчення середньої школи.

Теги: технологии интернет архив эйнштейн
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1111