Аукціонний дім "Сотбіс" розпочинає осінню сесію розпродажів. Перший відбудеться в Гонконгу. На торгах представлять унікальні діаманти з Індії, вік яких сягає декількох століть. Колись ці коштовності належали індійському імператору. Їх кваліфікують по типу два-А. Це означає, що в цих кришталах зовсім не має азоту, вони абсолютно прозорі. Головний лот аукціону – обручка із рідкісним рожевим діамантом, вагою більше 9 каратів. Стартова ціна – 19 мільйонів доларів.

"Ми не маємо сумнівів в тому, що аукціон пройде успішно. На торгах виставлять унікальні прикраси. До того ж, в післякризові роки, азійські колекціонери проявляють більше активність, аніж покупці з Європи чи США", - пояснює організатор аукціону Терру Чу.

Загалом, вартість лотів коливатиметься від 1,5 до 30 мільйонів доларів. Організатори очікують, що серед покупців будуть не тільки колекціонери, а й інвестори. Адже коштовне каміння наразі вважають одним із найбільш стабільних інвестиційних активів.

"Коли ви вкладаєте гроші в діаманти, головна умова – бездоганна якість каміння. Адже це запорука того, що в майбутньому ви зможете знову продати камінь. А якщо, ціни на коштовне каміння зростатимуть, то ще й непогано на цьому заробити", - навчає Інвесторів організатор аукціону Терру Чу.

Усього на аукціон виставили 395 лотів. Прогнозований прибуток розпродажу – 85 мільйонів доларів. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сотбис ubr гонконг бриллианты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 969