Цього року Національна телекомпанія знову відмовилась від свого права самостійно визначити учасника, який представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2012". Відтак, вітчизняні співаки вже можуть подавати свої заявки. Про це офіційно заявив заступник директора Національної телекомпанії - Валід Арфуш. Щоб зробити відбір прозорим та демократичним, із правил виключили інтернет-голосування. Підтримати виконавця можна тільки шляхом надсилання СМС з одного телефону. Заявки від учасників приймають до 25 грудня, півфінал пройде у січні. А вже у лютому 19 конкурсантів, відібраних професійним журі, змагатимуться за перемогу у фіналі.

Валід Арфуш, віце-президент Національної Телекомпанії України: "Если мы получим более 100 заявок, то мы будем тратить больше времени на полуфинал. Если получим менее ста, тогда у нас будет возможность как – то быстрее. Поэтому, тут мы для себя оставляем возможность быть гибкими, вписаться не позже февраля".

До них долучиться ще один учасник, це – співачка Джамала, яка здобула перемогу у "Шоу номер один", що проходило на телеканалі "Інтер". Усі вИтрати, пов’язані з участю в конкурсі, переможець фіналу бере на себе. Або ж це може бути спонсорська допомога. Торік, представниці України Мікі Ньютон участь у Євробаченні обійшлася майже у півмільйона гривень. Нагадаємо, цього року право провестИ пісенне змагання отримав Азербайджан - завдяки перемозі дуету "Ел та Нікі".

Теги: евровидение жюри участники
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1774