Наклеп чистої води! Покоївка нью-йоркського готелю "Софітель" оббрехала екс-голову МВФ Домініка Стросс-Кана. Переконані французькі журналісти. Доказ цьому - відеозапис, який доводить невинність колишнього посадовця. Камери зафіксували, як Стросс-Кан неквапливо полишає заклад. Через кілька хвилин після того, як він, нібито примушував жінку до сексу. На відео видно, як Стросс-Кан із валізою виходить із номера, спускається на ліфті в хол і виписується з готелю. Зупиняється біля швейцара на вулиці та чекає на машину. Неспішно сідає в авто й прямує до аеропорту. На записах видно також покоївку Нафіссату Діалло. Як вона виходить із ліфта, прямує до служби охорони і починає їм щось пояснювати, жваво жестикулюючи. Потім начальник служби охорони разом зі своїм колегою усамітнюються у службовому приміщенні. Там вони демонструють непідробну радість - спочатку обіймаються, а потім один із них виконує енергійний танець. Адвокат позивачки вирішив прокоментувати відеозапис.

Кінет Томпсон, адвокат позивачки: "Дуже важливо, аби всі запам’ятали, що моя клієнтка не має жодного відношення до танців правоохоронців. Вона не робила ніяких жестів, які б свідчили про те, що вона каже неправду. Про цю поведінку потрібно запитати в самих охоронців. Діало не причетна до того, що відбувалося в тій кімнаті. Коли на відео з’являється Нафіссата, ви бачите, щоб вона танцювала, або святкувала. Ні! Вона розповідає їм про те, що з нею сталося".

Нагадаємо: екс-голову Міжнародного Валютного фонду, Домініка стросс-Кана заарештували в аеропорту Нью-Йорка чотирнадцятого травня. За спробу зґвалтування покоївки. Звинувачення зняли, коли з'ясувалося, що позивачка неодноразово давала неправдиві свідчення та відверто брехала на допитах. Крім того, жінку запідозрили у зв'язках зі злочинцями, і причетності до незаконного обігу наркотиків та відмивання грошей.

Теги: мвф стросс-кан изнасилование
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1459