Український тиждень моди закликає... закручувати кран. Спеціально до "Євро-2012" 19-го березня свої колекції презентують 43 західні та вітчизняні дизайнери. Також організатори не залишаться осторонь соціальних проблем. Головна увага - до нестачі питної води у світі.

Фешн посланець Європи в нашій державі модель Джі Дієнг отруїлася водопровідною водою. Випадково інцидент набув розголосу. Ідея ж цьогорічного тижня моди - привернути увагу до нестачі якісної питної води у світі.

Смерть в моді: На показі померла ікона стилю Сполучених Штатів - ВІДЕО

Джі Дієнг, супермодель: "Мені дуже не приємно. Мене попереджали, що воду з-під крана краще не пити. Утім я забула. Тож вийшов досить "теплий" прийом. В Європі немає такої проблеми з якістю води".

Об’єднати моду та футбол - не менш ефектно. До Києва приїдуть найкращі дизайнери з 16-ти країн-учасниць чемпіонату.

Читайте інтерв'ю: Украинские дизайнеры сами ищут байеров

Ірина Данилевська, засновник Українського Тижня Моди: "Насправді об’єднати такі дві події, тому що футбол це найдемократичніший вид спорту. В той же час ви знаєте, що моді дорікають ексклюзивністю, закритістю і зверхністю. Ми намагалися просто якість дуже маленькі елементи спорту внести в нормальний правильний, професійний перебіг тих подій, які будуть відбуватися на подіумі".

Водночас автори ідеї прагнуть показати відвідувачам проекту сучасну європейську Україну.

Дивіться також: Українська мода за лаштунками

Марина Деденко, директор фонду "Бориса Колєснікова": "В рамках фешн показов фактически будут и футбольные турниры. На каждом из фешн показов будет по два дизайнера, которые будут соревноваться не в спортивном мастерстве, а в мастерстве моды".

Спеціально до футбольної першості 19-го березня свої колекції презентують 43 модельєри. Очікують, захід збере чимало іменитих гостей як з України, так і Європи.


Теги: дизайн стиль мода евро 2012 украинская неделя моды
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3006