Уперше в Києві виступив канадський цирк сонця – Дю Солей. Артисти представили нову програму СалтімБанко. Казкову історію дивовижного і вигаданого світу десь у Франції.

Яскраві кольори, чарівна музика, дивні створіння та неймовірні польоти над ареною – все це казкове французьке місто СалтімБанко.

Основні жителі фантиастичного міста - різнобарвні чудовиська. Шпрехшталмейстер жадає влади та уваги. Та звіряткам вдається звільнитися від нього. І до всіх знову повертається сміх та радість.

Єлизавета Юрушева, відвідувачка: "Я люблю всяких чудовищ или чудиков. В Вене мы ходили в цирк. Мы часто ездим и ходим".

Понад 50 членів циркової трупи працювали на сцені. Повітряні акробати здавалося злетять вище неба, гнучкість гімнастів захоплювала подих, а клоуни розсмішили не тільки малечу, а й дорослих. Глядачі та актори творили дійство разом.

Поліна, відвідувачка: "Ну мне понравилось первая серия и вторая и все. Первое выступление, где были две женщины и те, которые на палках крутились акробаты".

Олеся Стефанко, 1-ша віце-міс Всесвіт – 2011: "Я думаю, що обов'язково захочу подивитися ще раз, тому відвідаю цирк Дю Солей в іншій країні".

Визнані королі арени уперше розважали українську публіку та не востаннє, запевняють організатори. Уже найближчим часом покажуть у столиці нову програму.

Теги: цирк развлечения дю солей акробаты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1143