Як виглядають дійсно дорогі авто, знають в Індії. Там у місті Мумбаї представили першу в світі машину, покриту золотом, сріблом та коштовним камінням. Хоч це і парадоксально, та створив такий шедевр виробник найдешевших автомобілів у світі.

В Індії представили перший у світі автомобіль, покритий золотом і сріблом, а також інкрустований коштовним камінням. Його виготовила компанія Тата Нано. Тридцять ювелірів використали 80 кілограмів жовтого металу та 15 - срібла. Привід для створення такого шедевру – 5 тисяч років із моменту зародження в Індії ювелірного мистецтва.

"Тата Нано – це символ індійської винахідливості й натхнення. Завжди побутувала думка, що продукція нашої компанії розрахована на середній клас. Але саме зараз ми вирішили підняти процес виробництва на новий рівень", - пояснює представник компанії-автовиробника Сікей Венкатараман.

Звичайні машини марки Тата Нано вважають найдешевшими в світі. Утім, ця елітна модель коштує понад 4 мільйони доларів. У керівництві автомобільного концерну розраховують, що вона сприятиме збільшенню обсягу продажів бюджетної версії.

"Це авто ми створили лише для промо-кампанії. І плануємо продемонструвати машину ще в тридцяти містах Індії. Тур триватиме приблизно 5 місяців. Його мета - популяризація не тільки нашої продукції, але й виробів тих ювелірів, які старанно працювали над виготовленням цього шедевра". – розповів представник компанії-автовиробника Сікей Венкатараман.

Бюджетна модель від Тата Нано в Індії коштує трохи більше ніж дві тисячі доларів. Утім, навіть за невисоких цін попит на автомобілі в країні знижується. Причина спаду – кілька випадків самозагоряння машин. Утім, керівництво концерну запевняє: наразі всі проблеми розв’язали. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: индия ubr золотое авто
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1322