Не має грошей, не має сексу. Як з’ясували грецькі дослідники, боргова криза в країні призвела до того, що жителі Еллади рідше виконують подружні обов’язки, менше одружуються, але натомість - частіше стрибають у гречку.

Боргова криза в Греції пригнічує не тільки бізнесову, а ще й сексуальну активність тамтешніх громадян. Згідно з новими дослідженнями європейських фахівців, через спад в економіці, жителі Еллади стали рідше займатися сексом та менше одружуватися. 60% опитуваних зізналися, що від початку економічної кризи взагалі втратили сексуальний потяг. Кількість зареєстрованих шлюбів в країні знизилася на 76%. У порівнянні із минулорічним показником. А от на ліво, принаймні чоловіки стали ходити частіше - у півтора рази.

Дивіться також: Американці платитимуть податок за секс

Константівніс Константіноніс, лікар-сексопатолог:"Фінансові проблеми та проблеми в інтимному життя прямо-пропорційно пов’язані. Адже нестача готівки в родині часто призводить до депресії. Люди впадають у меланхолію, не бачать світлого майбутнього. В такому стані ніхто не захоче виконувати свої подружні обов’язки. А ось вступати в контакт із незнайомими людьми в такій ситуації легше, адже з ними потім не треба думати, як прогодувати родину".

Дивіться сюжет: Секс у старості збереже пам'ять

В дослідженні взяли участь шістсот респондентів від 25 до 65 років. З усіх них, ЛИШЕ ОДИН чоловік зізнався, що економічні негаразди жодним чином не вплинули на інтенсивність сексуального життя. Сорока семи річний грек повідомив, що дуже щасливий у шлюбі і безмежно кохає свою дружину.

Ласонас Константінополус, житель Афін: "Ні, тільки не моє. У мене все в порядку. Ніщо не може вплинути на моє кохання до дружини".

Фахівці також з’ясували, що інтенсивність сексуального життя греків також залежить від політичних уподобань. Виявилося, боргова криза негативніше впливає на тих, хто підтримує чинний уряд. Тоді, як жителі Греції, які демонструють прихильність опозиції, менше переймаються справами держави.

Читайте також: Греция: Ужасный конец или ужас без конца?

Теги: греция кризис секс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1637