Що подарувати людині, яка має все? Колекціонер Олександр Крилов знає. Через його руки пройшли десятки й сотні справді унікальних речей, які й речами назвати не можна. Фото з оригінальними автографами знаменитостей, реквізит шедеврів кінематографа, боксерські рукавички, сукні відомих усьому світу людей. В гостях у сучасного "Плюшкіна" побувала наша знімальна група.

Професійний баскетболіст і громадський діяч Олександр Крилов. Виступав на чемпіонаті СРСР і був гравцем"Будівельника". Але це в минулому. Вже двадцять років живе в Лос-Анджелесі. У нього в колекції сотні автографів відомих людей та предметів, які вони тримали в руках. Частина колекції зберігається в Києві. Тут підписи чотирьох агенів 007, Мухамеда Алі та Майкла Джордана. Рукавички братів Кличко та автограф Андрія Тарковського, хустинка Мерилін Монро. Колекціонер каже: автографів у багатьох заокеанських зірок не просить. Не дадуть. Продати можуть за контрактом. Покупцеві видадуть сертифікат із підтвердженням, що розчерк пера справжній.

Олександр Крилов, колекціонер: "За подделки автографов можно попасть в тюрьму. Колекционеров очень много и цены достаточно высокие. В нашей стране я думаю, что я единственній человек, который занимается этим професионально. Есть еще несколько колекционеров, которые покупают у меня какие то работы или просят меня найти тот или иной раритет на мировых ринках"

Олександр каже, із деякими речами попрощатися важко.

Олександр Крилов, колекціонер: "Вот это пожалуй мой самый любимый самый ценный раритет. Это оригинальный автограф Андрея Тарковского"

Голівудська бутафорія також у ціні. Приміром ось з цієї рушниці стріляв Кевін Костнер у фільмі "Водний світ". Вона, до слова, гумова, каже колекціонер.

Під склом зберігається і шматочок куртки Шварцнегера з "Термінатора". Скільки коштує? секрет. Олександр розповідає, продають одяг частинами. Адже раритет тоді дістанеться багатьом. А ось такої шаблі з "Гладіатора" не має ні в кого в світі. Все це Олександр збирав маже сім років. Нині вирішив виставити свою колекцію на аукціон. Гроші віддадуть на доброчинність.

Теги: коллекционер хобби коллекционирование
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1290