В епоху дефіциту споживач ставав не стільки покупцем, скільки "діставалою", вибивалою, і до того ж трошки корупціонером бо часто "діставав" потрібний товар із переплатою). Це були люди особливої породи, які мали унікальні бійцівські якості.

Щойно у видавництві "Варто" побачила світ нова книга письменника й історика Станіслава Цалика "Киев. Конспект 70-х". Це перше в Україні видання, присвячене повсякденному життю городян у десятиріччя, яке в ті часи називали "розвиненим соціалізмом", а пізніше – "застоєм".

Автор розповідає про різні аспекти буття мешканців столиці Української РСР – одержання прописки й обмін квартири, пошуки дефіцитних товарів і київську рекламу, користування громадським транспортом і поїздки на таксі, організацію весілля й святкування Нового року, літній відпочинок та пристрасті навколо футбольних матчів Олімпіади-80, відвідування книгарень і перегляд телевізійних програм тощо.

У книзі представлені й прокоментовані близько 700 ілюстрацій – світлини з державних і приватних архівів, рідкісні артефакти з колекції автора, матеріали, надані любителями київської старовини, тогочасні карикатури, малюнки тощо.

См. также:

Крым 1958 года: экскурсия в СССР

Как скрестили советские вещи и американские бренды

Неформальный СССР, 70 - 90-е годы

Самодельные автомобили времен СССР

Реклама в послевоенном СССР

Последние 30 лет СССР через объектив

Анти-алкогольные плакаты времен СССР

Вещи времен СССР

Советская молодежь глазами американцев

Счастливое детство: Дети в СССР

Теги: товары ссср гастроном
Источник: istpravda.com.ua Просмотров: 9646