Акторський світ завмер в очікуванні. В Лос-Анджелесі оголосили номінантів на премію "Золотий глобус". Актори та актриси вірять: якщо отримають цю відзнаку, до омріяного "Оскара" залишиться рукою подати.

В Лос-Анджелесі назвали перших претендентів на престижну премію "Золотий Глобус". Її отримують в більш ніж двадцяти категоріях за досягнення в сфері кінематографа та телебачення. Ця премія - друга в світі кіно, після легендарного "Оскара". Найбільш затребуваною стрічкою цього року стала "Прислуга". Фільм номінували одразу на чотири категорії. Трохи позаду кінофільм "Артист". Три номінації. А ось боротьба за звання найкращого актора за версією гільдії кіноакторів США буде запеклою.

Джерад Батлер, актор: "Кращий актор: Джордж Клуні – "Пращури". Леонардо Дікапріо – "Джей Едгар", Майкл Файспендер – "сором", Раян Гозлін "Очі березня", та Бред Піт – Людина, яка змінила все".

В 2011-му, лідером за кількістю номінацій стала "Американська сімейка". Між тим, кульмінацією вечора стало оголошення номінантів на звання найкращої актриси.

Вуді Гарелсон, актор: "Номінанти на звання найкращої акторки: Джоді Фостер – "Кривава бійня". Шарліз Терон – "Доросла дитина", Крістін Віг – "Подружки нареченої", Мішель Вільямз – "Мій тиждень із Мерилін", Кейт Вінслет - "Кривава бійня".

Повний список номінантів вже опублікували на сайті комітету Гільдії кіноакторів США. Імена володарів нагород оголосять 29 січня 2012-го року. Традиційно, акторів, які отримують відзнаку "Золотий Глобус", вважають головними претендентами на премію "Оскар" в тих же категоріях.

Теги: шоу-бизнес золотой глобус
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 887