Американці продовжують розкидатися грішми. Не встигли жителі Сполучених Штатів оговтатися після "чорної п'ятниці", а їм уже пропонують нові вигідні угоди. Америка пережила "Кібер-понеділок" - день розпродажів для особливо ледачих.

У Сполучених Штатах тривають шалені розпродажі. Слідом за "чорною п’ятницею" американці пережили "Кібер-понеділок". У цей день шалені знижки можна знайти тільки в інтернет-магазинах. І тут американці встановили черговий рекорд. Витратили на товари в он-лайн-крамницях 1,2 мільярда доларів. Минулого року, жителі Штатів розщедрилися на мільярд.

Мет Доннаван, експерт із питань торгівлі: "Цей день відрізняється від "чорної п’ятниці", адже він виходить за межі Америки. Власники таких магазинів зазвичай до знижок додають іще й безкоштовну доставку товару в будь-яку точку світу".

Цього року, за підрахунками фахівців, в асортименті продавців було понад 14 мільйонів найменувань товарів. На більшість із них встановили знижки у 50%. Грандіозний "сейл" цього року влаштували на ювелірні прикраси. Такі товари продавали за ціною, на 70% нижчою. Винятком стали тільки витвори дизайнерів. На них діяла знижка тридцять процентів. Користувався попитом і верхній одяг. Пальта, куртки і навіть шуби можна було придбати он-лайн аж на 40% дешевше, від початкової ціни. Такі дисконти привабили не тільки американців.

Меган Нюнген, аналітик: "Цього року ми чітко побачили, що "кібер-понеділок" набув глобального характеру. Чимало американських інтернет-крамниць отримали замовлення з Європи, Китаю, Австралії та навіть із Південної Африки".

Кібер-понеділок проводять у Сполучених Штатах із 2005-го року. Переважно, у цей день покупки он-лайн роблять ті, хто не захотів вистоювати довжелезні черги у "чорну п’ятницю".

Теги: продажи сша скидки он-лайн
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 644