Лише четверо зі ста українців будуть зустрічати цей новий рік за кордоном. Близько п`яти відсотків вважають, що новорічну ніч краще провести десь за містом. До того ж сім з десяти наших співвітчизників переконані, що найліпший спосіб відзначити свята - це зібратися в колі рідних і друзів. Хтось запрошує близьких до себе, інші самі збираються в гості.

"Всей семьей как обычно. За праздничним столом с шампанским с мандаринами с ананасами", -говорить киянка Тетяна

"Пойдем куда-то гулять на елку. Будем отдіхать, будем веселиться", каже киянин Володимир

"Передбачається ігри танці, а також за столом будем сидіти. – А що граєте, що танцюєте? – ну ми з дітьми будемо, сценки різні будуть, підготували"

Новорічна ніч – гарний привід для батьків знову змусити своїх дітлахів повірити у казку. У цьому їм допомагають актори, або просто друзі.

Втім є люди, для яких святкові веселощі минуть непомітно, адже зустрічати новий рік їм доводиться на роботі - це медики, правоохоронці і працівники комунальних служб. Наприклад, для того, щоб забезпечити чистоту на столичному майдані незалежності, прибиральникам доведеться вийти на зміну посиленою бригадою у кількості 15 осіб.

"Мы в рабочем режиме круглосуточно работаем. – Даже в новогоднюю ночь будете работать? Конечно! А убирает кто здесь? – А сильно сорят в новгоднюю ночь? - Да даже очень, зізнається прибиральниця Галина

Утім, хай там як складеться ця святкова ніч, подарунки ще ні хто не скасовував. Хтось купує їх завчасно, інші відкладають передноворічний шопінг на останній момент. Для більшості людей походи магазинами – все ж приємний клопіт і кожен намагається догодити близькИм по - різному.

"Девушки всегда просят золото. Кольца сережки. Весь выбор сужается. Все, что блестит, то и нравится, " - каже Дмитро

"Другой раз дарим то, что нужно человеку. Другой раз просто какой-нибудь сувенир. По разному бывает" - каже Тетяна

"НУ маме обязательно духи. Єто уже как традиция. НУ а папе что-то для машині можно подобрать. – Ну для папі можно что-то из єлектроники. Может флешку. Ну а для мамі очень сложно что-то подобрать. Бівает купиш, а может не подойти", зізнаються Тетяна і Любов

Продавці кажуть, що у передсвяткові дні найшвидше "розлітаються" товари з різдвяною і новорічною тематикою - це різноманітні сувеніри, ялинкові іграшки і прикраси. Кожен обирає те, що йому по кишені.

"Да есть такие люди, которые не жалеют и тысячу отдать. НУ в основном средняя цена 200-300 гривен", каже майстриня Христина

"Бідні тратять від 10 до 50, середня – це сто гривень. Сама така ходова сума. А есть які й по тисячі", каже продавчиня Аліна

Втім, як запевняють самі українці, що саме вони знайдуть під ялинкою, не так вже й важливо. Найкращій подарунок для більшості - це здоров`я і щастя рідних людей.

Теги: новый год отдых праздник подарки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1311