Не у грошах щастя, а в їх кількості. Справедливість цієї приказки на собі відчули жителі невеличкого іспанського селища Граней. Усі вони колективно зірвали джек-пот лотереї на 720 мільйонів євро. Тепер кожен із них розжився на чотириста тисяч євро.

Колективний виграш! Жителі села Граней в одній з іспанських провінцій виграли у різдвяну лотерею 720 мільйонів євро. Лотерейний приз, у процесі розіграшу випав на групу квитків. Тому джек-пот поділять між усіма щасливчиками порівну. Це по чотириста тисяч євро на людину. Один лотерейний квиток селянам обійшовся всього у 20 євро.

Чоловік, що виграв у лотерею: "Ми багаті! Ми багаті! Оце так щастя. Нам це було справді необхідно. А тепер ми гучно відсвяткуємо, правда Альберто? Ми тепер мільйонери. Одна десята – більш ніж достатньо. Ці гроші ми витратимо на святкування із друзями".

Так і сталося: після того, як місцеві жителі переконалися у виграші, почалося свято. На вулицях утворилися імпровізовані танцмайданчики, люди співали та обіймали один Одного. Деякі дістали пляшки із шампанським і почали обливати сусідів.

Чоловік, що виграв у лотерею: "Ну що я можу сказати. Ми зірвали джек пот!!! І тепер у нас є великі гроші. Досі з нами такого ніколи не бувало".

Враховуючи економічно важке становище цієї області, радість мешканців Гранея стає ще зрозумілішою. Останнім часом у селі закрилися кілька компаній, які давали змогу заробляти на життя багатьом жителям. Тепер люди покладають надії на майбутнє з лотерейним призом.

Теги: лотерея выигрыш джек-пот
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 884