Полюбляєте читати жіночі романи про кохання? Будьте обережними! Британський психолог Сюзанна Кілла попереджає, що так звані "рожеві романи" (вони ж "любовні", "жіночі" чи "дамські") можуть довести до розлучення.

Пять вредных привычек в разговоре

Вони ж стають причиною позашлюбних зв'язків, незапланованих вагітностей . Не всі читачки здатні чітко відрізняти життя від романтичних казок, попереджає психолог. Нереалістичні уявлення про природу стосунків між чоловіком і жінкою, які нав'язує "рожева" література, загрожують небезпечними наслідками для взаємин справжніх. Завзяті шанувальниці таких творів нерідко "вимикають" розум під впливом хвилинного пориву, - звідси необережні й імпульсивні зради і випадкові зв'язки, часто з дуже неприємними наслідками.

Утім письменники та видавці іншої думки. Кажуть, що любовні романи - втеча від повсякденності, а не підручник життя. І сподіваються на мудрість і розум своїх читачок.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: книги интересное роман
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 766
Загрузка...
Загрузка...