Новорічні корпоративні вечірки знову набирають популярності в Сполучених Штатах. Цього року, такі святкування планують провести 58% роботодавців. Це на шість відсотків більше, аніж в 2010-му. Втім, як зазначають експерти івент-індутрії, до показників докризового 2008-го року ще далеко.

Пені Глейзер, директор event- компанії: "Ми вже отримали більше замовлень на проведення заходів, аніж минулого року. Все ж таки, у порівнянні із 2008-м роком це відверто кажучи мізер. Але люди повертаються до цієї практики і ще не може не радувати. Інша тенденція, яку ми помітили, кількість запрошених також зростає. Якщо раніше вечірку влаштовували для сотні-двохсот осіб. Зараз кількість учасників вечірки становить в середньому вісімсот-тисячу осіб".

Фахівці стверджують, корпоративні вечірки, це не тільки ефективний спосіб покращити стосунки в колективі. Це ще й можливість подякувати усім співробітникам за плідну роботу у попередньому році.

Пені Глейзер, директор event- компанії: "Багато роботодавців просто хочуть показати, що цінують роботу співробітників, які працювали і в тяжкі і в гарні для компанії часи. Нині багато з них не можуть дозволити собі таких розкішних та екстравагантних вечірок, але скромне святкування їм по кишені".

На тему подарунків організатори заходів особливо задумуватися роботодавцям не радять. За результатами досліджень, найкращим подарунком до нового Року від боса більшість працівників вважають грошову премію.

Теги: новый год сша праздники корпоратив
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1293