Кортить дізнатися, що новий рік вам принесе - астрологи тут як тут. У них наші журналісти поцікавились - до чого варто готуватись державі, і як будувати свої плати кожному окремому громадянину.

Астрологи прогнозують Україні неспокійний рік. Дракон – один із найсильніших і найщасливіших знаків Східного Гороскопу. Ця міфічна істота амбітна і досягає найвищого успіху, кажуть астрологи. Утім для нашої держави їхні прогнози на цей рік доволі суперечливі. З одного боку небесні тіла створюють передумови для протестів, подібних до подій 2004-го року, а з іншого - дають можливість реалізації українських можновладців.

Валерій Заблоцький, астролог: "Це аспект духовний, моральний і він говорить про підтримку України вищими силами. Якщо керівники моральними і духовними, справедливими. То це буде сприятливо впливати навіть на виробничі потужності України".

Для України 2012 і 2013 роки - період кризи, каже астролог Олена Осипенко і відразу ж заспокоює: з точки зору психології це явище позитивне, оскільки дає поштовх до перебудови. Взагалі ж у наступні 12 місяців періодів сприятливих для починань астрологи обіцяють небагато. Річ у тім, що у 2012-му чимало планет перебуватимуть у ретроградному русі. Тобто відносно землі вони рухатимуться, нібито, у зворотному напрямку.

Олена Осипенко, астролог: "Дело в том, что в день солнечного затмения можно планировать свою деятельность на год и все планы сбываются. А вот реальные начинать дела между затмениями не стоит. Есть еще важное правило: в период между затмениями люди, которые празднуют свой день рождения, этот год для них - год больших перемен".

Є в астрологів певні застереження і щодо укладання шлюбів. З 15-го травня по 27 червня 2012 року припадає період ретроградної Венери. Cім`ї створені в цей час швидко розпадуться, вважають звіздарі. А от час після 27-го червня і до 15-го липня, навпаки, найсприятливіший для весіль.

Теги: новый год прогноз астролог гороскоп
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3485