У Києві й досі немає снігу. Втім святкового настрою це не псує. Адже у столиці працює каток під відкритим небом.

Щодня сюди приходять майже сотня людей. На ковзани стають і діти, і дорослі. Хоча впевнено тримаються на льоду - не всі. Утім, перспектива ходити із синцями нікого не зупиняє. Однак задоволення - хоч відбавляй.

Покриття ковзанки зі справжнього льоду. Яке не боїться навіть високої температури. А все завдяки величезним холодильникам. Вони постійно підтримують кригу у належному стані.

Дмитро Максимов, адміністратор: "Заморожена вода. І ніяким чином не відрізняється від будь-якої ковзанки, якщо заллєте її у дворі. Насправді цей каток може витримати температуру до 15 градусів тепла. Тому що заморожуються холодильною установкою".

Пройти на каток без квитка нереально. Тут постійно чергують кілька охоронців. Білети можна придбати у касі. Ціни досить демократичні. До вартості входить і прокат ковзанів. Взуття - майже на будь-який розмір. Ніна працює на видачі ковзанів. Жінка каже: трапляється тут усе. Навіть злодійкуваті відвідувачі. Вони хотіли винести взуття. І попалися на гарячому.

Ніна, працівниця ковзанки: "Попытки были. Но бдительность у нас прежде всего. У нас есть для этого охрана – милиция, которая следит за этим. Мы отвечаем за то, что внутри, они - за то, что снаружи".

Працює ковзанка щодня аж до пізнього вечора. Кригу приберуть із Подолу лише у середині березня.

Теги: киев снег зима стоимость досуг каток оитдых
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1550