Чи є життя після Wall Street? Це питання в 2008-му цікавило близько 700 тисяч фінансистів, які, через кризу, втратили роботу. І дехто з них справді пересвідчився на власному досвіді, що все таки є. Приміром, молодий американець Річі.

"Я довго думав, а потім вирішив, що ту енергію, час та гроші, які я витрачу аби повернутися із власною справою на Wall Street, я можу спрямувати на щось інше. Так і зробив. Відкрив невеличку компанію. Постачаю продукти до ресторанів", - розповідає Річі Ротар, що колись працював на Wall Street.

Офіційно Річі відкрив свій бізнес тільки у квітні 2010-го. Втім, у його клієнтській базі вже 250 закладів харчування. Підприємець запевняє: те, що він робить зараз, набагато цікавіше, аніж постійно сидіти за трейдерським столом.

"Гадаю, що нинішня моя діяльність набагато динамічніша та корисніша людям. Тепер я контролюю свої заробітки та майбутнє. А не біржа чи котирування індексів", - каже Річі Ротар, що колись працював на Wall Street.

У майбутньому колишній трейдер з Wall Street мріє відкрити власний ресторан. А поки що здобуває досвід. Втім, сам Річі зізнається, хто хоч раз побував на Wall Street, залишать це місце в своєму серці назавжди. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша трейдер ubr wall street
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1132