Сьогодні святкуємо День захисника Вітчизни. Стала традиція з часів радянського союзу. Якими є нинішні герої та чого хочуть справжні чоловіки - з’ясовували наші журналістки.

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей. Та з часом поняття мужній змінилося і героїв у світі поменшало. Психологи кажуть, це пов’язано з пріоритетами, які ставлять перед собою передусім чоловіки - замість мужності матеріальне благополуччя. Бо виховання - не те.

Дивіться також: Українські чоловіки таки йдуть у декрет

Людмила Ускова, психолог: "Если раньше действительно ориентиром было то что для мальчика выставлялись ориентиры что он может быть космонавтом, он может быть летчиком, он может быть военным, в большей степени сейчас мамы подавляющие и не дающие возможность мальчику проявить себя, проявить свой героизм, отстоять свою позицию в семье".

Закрити власним тілом від куль - наймужніший вчинок. Раніше на кулі йшли за батьківщину. Тепер - за гроші. І лише неслабодухи.

Олександр Дічев, представник охоронної фірми: "Бывшие офицеры, бывшие спортсмены, крепкие сильные люди и должен сказать что никаких преференций девушкам и женщинам не было. Эта профессия накладывает ограничение на семейную жизнь, потому что режим роботы бывает сутки – двое человек отдыхает".

Яким повинен бути мужній чоловік кожен розуміє по-своєму.

Володимир Ар'єв, народний депутат: "Мужнім чоловіком можна вважати людину, яка не зважаючи на жодні обставини – ні на спокуси, ні на тиск, залишається вірною своїм принципам і йде до поставленої мети попри все. Я вважаю що серед народних депутатів є мужні люди".

Володимир В'язівський, народний депутат: "Це і подати руку, це і подати пальто, це захистити жінку, дитину – це і є напевне мужність по чоловічому".

Катерина Лук'янова, народний депутат: "Мужній чоловік – це той що має свою справу, якій віддається, який займається тією справою, яка цікава, яка йому приносить задоволення і той чоловік, який не забуває за цією справою про те що у нього є жінка, яку він має кохати".

Мужність парламентарі проявляли не раз – переважно у бійках у сесійній залі.

Декому є що і з молодості згадати.

Найсексуальніші чоловіки світу - ВІДЕО

Андрій Парубій, народний депутат: "Я виховувався в горах, в таборах молодіжних і мені доводилось рятувати юнаків, які падали зі скелі і мені доводилось ризикуючи своїм життям їх рятувати".

Поки чоловіки роздумують про мужність та згадують свої подвиги, жінки в паніці бігають магазинами в пошуках подарунка, достойного захисника вітчизни. А чоловікові, виявляється, треба не багато.

Дивіться також: Автограф зірки як подарунок

Не потрібно ні ексклюзивних ні коштовних подарунків. Краще кохання, ніжність та трішки смачних страв. Такого подарунку чекають чоловіки до 23 лютого. Принаймні та частина сильної статі, яка працює в цьому будинку.

Василь Надрага, заступник Міністра соціальної політики: "Я жива людина і я буду радий, якщо жінка мені подарує щось цікаве і смачне в тому числі. Тому хай щастить. А з іншого боку я хотів би побажати всі чоловікам - той, хто не служив, підіть, послужіть, це не зайве".

Олександр Рябченко, голова фонду держмайна України: "У подарунок? Ні нічого не хочу. Я не люблю подарунків. Чому? Матеріальні речі не цікаві, а щось таке дарувати для душі можна кожен день, не чекаючи свята".

Ідею подарувати щось матеріальне відразу відкиньте - чоловіки звикли самі себе забезпечувати. Їм потрібно те - чого не купиш.

Микола Присяжнюк, Міністр агрополітики та продовольства: "Я люблю це свято - це свято чоловіків,і жінки тоді стають лагіднішими, добрішими. А в цілому я люблю, коли на свята мене вітають діти, дружина, може й теща прийде. Це найкращі подарки".

Психологи кажуть, головне, щоб чоловік відчував себе справжнім захисником, його треба хвалити і пишатися ним. І не лише 23 лютого.

Уляна Дрючкова, Тетяна Стець, Юрій Макарчук та Олександр Павленко, UBR.

Теги: депутаты подарок праздник олигархи мужчины 23 февраля
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1453