Electric Light Orchestra відіграли грандіозний концерт у Києві. Культові виконавці в Україні вже втретє. Утім цікавість публіки до них не згасає. Приходять на концерти сім’ями.

Культові виконавці поп-класики Electric Light Orchestra втретє виступили перед українською публікою. Кумири 80-х знову в києві втретє. Фанатів тут у них вистачає. Хоча і квитки, на думку шанувальників, задорогі. Як зрештою і диски, що продавали перед самими концертом - по 150 гривень.

Володимир та Ірина Сидоренки, шанувальники: "Я думаю, дорого. Потому что раньше были полные залы мы езди уже сколько лет, лет 10. Были всегда полные залы. Вот мы ездили на Роберта Планта, мы были в фан-зоне, билеты были по 25 рублей. Мы не Киевские. Мы из Чернигова. Мы специально приезжаем на каждый концерт, добросовестно посещаем"

Найвідданіші фани наспівувати пісні не готові, але раритетні платівки показують залюбки.

Віктор та Тетяна Драпези, шанувальники: "С 1973 года, таких вы не увидите есть у меня….. может удастся автограф получить. Наизусть я знаю все мелодии, но у меня страшный голос, я не могу напеть.Я бы мог наиграть на пианино вам. Я иду уже пятый раз на этот концерт".

Вероніка Пацко, шанувальниця: "Послушать музыку. Исполнители достаточно известны. Пару песен знаю. Стиль этот слушаю – симфо рок".

The Orchestra має у своєму активі 78 нагород від британської, канадської та американської асоціацій звукозапису. На концерті у Києві The Orchestra виконали більше десятка своїх головних хітів. Найвідоміша - "Ticket To The Moon", записана в 1981 році. За 30 років не втратила шарму і "Roll Over Beethoven". Це п'ята Симфонія Бетховена поєднана з рок-н-ролом Чака Беррі. У 1973 році ця пісня рекордно довго протрималася в кращій десятці національного чарту Британії.

Теги: киев шоу-бизнес телеканал ubr новости концерт electric light orchestra
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 789