Що більше квітів, то краще. Українці красу цінують. Ділянки біля приватних будиночків прикрашають. Як завжди, популярні троянди. Фахівці радять зрізати бутони, коли їх саджаєте. Щоб рослинам вистачило сил прижитися на новому місці. Якщо наступного року на кущі квітів немає – не засмучуйтесь. Залежно від сорту, вони можуть з’явитися навіть через 4-5 років.

"Треба доглядати. Не тільки за розами. За всіма рослинами. Важко? Ні. Якщо бутон відцвітає, його треба вчасно зрізати. Для того, щоб дати наступній квітці розквітати. Кормити треба звичайно розу макро- і мікроелементами", - дає поради ландшафтний дизайнер Тетяна Южда.

Вирішили прикрасити ділянку біля дому квітами? Саме час садити хризантеми. За кореневище доведеться віддати від 25 гривень. Цвіте така краса поки морози не вдарять.

Проте ось такий горщик із хризантемами коштуватиме набагато дорожче. Від ста гривень. У жовтні також потрібно саджати тюльпани, які зараз купують дуже активно. Вартість цибулини може сягати 20 гривень. Якщо температура ґрунту не перевищуватиме десяти градусів, вона добре вкорінюється. Закопувати її слід на три глибини від розміру.

"Когда только сходит снег, хотелось бы уже уйти от унылости зимы и первые цветы – это все же есть луковицы. И это первый костюм, который одевает участок после зимы", - пояснює ландшафтний дизайнер Юрій Кривошей.

Бажаєте креативу? - Ідеї є. Приміром, можна вирощувати рослини в декоративних амфорах. Квітнути вони будуть не гірше. Тюльпанів сюди вміститься до семи штук. Крокусів – утричі більше. Якщо такий варіант не підходить, і саджати плануєте там, де й зазвичай, слід підготувати ґрунт. Необхідно потримати під паром та звільнити від бур`янів. Результат побачите навесні. Він має бути чудовий. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr посадка цветов приусадебный участок
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1202