Ікона у камені. Луганський майстер вирізьбив ікону з дорогоцінного каміння. Копітка праця забрала два роки, але воно того варте. Шедевр уже потрапив до книги рекордів України. За словами фахівців, робота не має аналогів у світі.

Картина украинской художницы была продана на аукционе MacDougall's

Спас у камені. Майстер Із Луганщини створив ікону, що не має аналогів у світі. "Спас у силах" він вирізьбив вручну з дорогоцінного каміння. Робота вже потрапила до книги рекордів України, аналогів їй немає у цілому світі.  Центральний образ Христа – лише 70 на 50 міліметрів.

Ще 14 сюжетів із Євангелія — втричі менші. Унікальність Образу в тому, що на крихкому камені художнику вперше вдалося детально відтворити лики святих. Якщо розглянути під мікроскопом, то можна побачити, навіть, зіниці очей.  Робота над шедевром тривала майже два роки.

Сергій Гутенко, керівник художньої групи майстрів : " В чем уникальность этой иконы — вот маленькие сюжеты 16 на 22 миллиметра, сделанные из драгоценного камня цитрин, то есть как бы из хрусталя. Это очень хрупкий и твердый камень, который очень плохо поддается ручной резьбе, а резьба полностью выполнена вручную. То есть этот сюжет — он должен был родиться".

В Луганске ГАИ раздает иконки

Автор - Григорій Гусак усе своє життя присвятив різьбі по дереву, а також по кістці та каменю. На всьому пострадянському просторі майстрів подібного рівня не більше шести. Ікону вже номінували до світової книги рекордів Гіннеса. Вартості витвору мистецтва не розголошують, хоч і продавати наразі не збираються.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: художник мастер шедевр икона
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2024
Загрузка...
Загрузка...