Будинки, палаци- справжні шедеври архітектурного мистецтва. От тільки звели таку красу не з цегли. Будівельний матеріал - тісто...Запашне.

Герої мультфільмів, казкові персонажі та традиційні українські символи. Їх цього тижня випікали з тіста. На конкурсі "Найкращий пекар року" хлібні шедеври представили комбінати зі столиці та області.

"Це майстерність, висока якість роботи, дивлячись, що ми оцінюємо", - каже заступник директора з якості хлібокомбінату № 10 Галина Врублевська.

Захід присвятили до Дня пекаря. Його проводять уже вдесяте. За перше місце цьогоріч змагалися 12 учасників. Кулінари готували святковий каравай, листкові вироби з начинкою та робили "домашнє завдання" - сувеніри з тіста на вільну тему. Шкода тільки, що таку красу скуштувати не можна.

"Тісто заварне - це ржана мука, білки, сольовий розчин і солод. Кип'ятком заливається і заварюється, воно не їстівне, це сугубо для експозиції", - пояснює Ганна Шамрицька, майстриня, що посіла 2 місце.

Журі оцінювало претендентів за якістю тіста, швидкістю виконання і витонченістю роботи. Переможцями стали пекарі із 12-го хлібокомбінату, вони й отримали грошову премію - дві тисячі гривень. За друге дали тисячу сімсот. І півтори тисячі за третє місце. Розповідає телеканал UBR.

Теги: киев ubr конкурс пекарей
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1240