Мистецтво зі смітника. Бразильський скульптор вирішив по-своєму показати важливість переробки непотребу. Чоловік створив цілий лабіринт з продуктів переробки.

Для когось сміття, а комусь - мистецтво. Бразильський скульптор Едуардо Сур створив величезний лабіринт з переробленого сміття. Своє творіння він встановив на головній вулиці Сан-Паоло.

Едуардо Сур, скульптор: "Я розробив цей проект, аби показати людям, як багато сміття вони викидають. А ще я хочу донести до них, що цей непотріб можна перетворити на щось нове та корисне у повсякденному житті".

Проект скульптора влучив у яблучко. Поблукати його лабіринтом приходять сотні людей. А ще батьки приводять дітей, аби ті дізналися більше про охорону навколишнього середовища.

Елієнс Лопес, відвідувачка: "Багато людей просто лінуються сортувати сміття. Вони не розуміють, що це важливо. Бо у майбутньому вони ось саме так блукатимуть вщент засміченими вулицями свого міста. Важливо сортувати непотріб по категоріях, приміром: паперові вироби та металічні, пластикові та тканинні".

Свій лабіринт бразильський скульптор склав з перероблених пластикових пляшок, алюмінієвих пакетів, фольги, та кухонного начиння. Лабіринт вийшов 15 метрів завдовжки. А стіни – заввишки 2,5 метри.

Теги: мусор искусство лабиринт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1371