Куба - батьківщина найкращих в світі сигар. А тепер не тільки найкращих, а й найдовших. На острові свободи скрутили тютюнову красуню довжиною більше 80 метрів. Курити її не будуть. Натомість, виставлять на огляд в музеї Гавани.

Кубинський майстер Хосе Кастелар Каїро скрутив найдовшу у світі сигару. Її довжина становить 81 метр 80 сантиметрів. Таким чином, торседор в черговий раз вписав своє ім'я в Книгу рекордів Гіннесса. Каїро має вже чотири подібні досягнення.

Хосу Кастелар Каїро, рекордсмен: "Я хочу вас всіх запевнити, що допоки я живу, найдовша в світі сигара буде саме Кубинська. За мого життя такі рекорди походитимуть тільки з острова свободи".

Щоправда викурити цей тютюновий шедевр не можна. Величезну сигару зберігатимуть в одному з виставкових залів Гавани. Спеціально під неї виготовили гігантський корпус з органічного скла. Подивитися на сигару-рекордсмена вже почали з’їжджатися люди з інших країн світу.

Даєн Мелроуз, посол Великої Британії на Кубі: "Поставити рекорд один раз – це вже досягнення. Але зробити це п’ять разів поспіль – це вже неймовірно. Коли я прибула на Кубу, то від усіх підприємців чула тільки одне – найкращі сигари у Хоме Каїро".

Тим часом, Каїро вже поставив нову мету. Тепер він хоче створити сигару довжиною 100 метрів.

Теги: куба рекорд сигара
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 653