Американський марсохід по імені "Курьозіті" продовжує активну дослідницьку роботу на Марсі, в ході якої виявляє масу всього цікавого.

Тайна красной планеты. 20 лучших фотографий Марса, сделанных марсоходом Curiosity

Навіть під час новорічних свят камери, встановлені на марсохід "Курьозіті" не відпочивали. Їм вдалося сфотографувати крупним планом скласти ландшафти в марсіанській області Yellowknife Bay, а також марсіанський квітка, яка пробивається на поверхню.

Зібравши зроблені марсоходом фотографії, вчені зробили два цікавих музичних фото, на яких в трохи перекручених колірних гамах так, щоб зрозуміти, як ці марсіанські ландшафти виглядали б на Землі.

На одній фото показаний яскравий роздавлений марсоходом об'єкт, який нагадує маточка квітки, що пробивається крізь грунт. Вчені назвали цей об'єкт "Марсіанські Квіткою". Але в марсіанському квітці немає органіки. Швидше за все, це шматочок розчавленого марсоходом пластику, відвалився від марсохода. Хоча насправді, вчені не можуть з точністю 100% сказати, що це за об'єкт - шматок пластику, фрагмент космічного апарата або ж осколок скелі незрозумілої структури.

НАСА опровергло слухи о сенсационной находке на Марсе

Але вчені продовжують висувати різні гіпотези про загадкове тепер уже "Марсіанський Квітці". 400 чоловік забезпечує роботу марсохода із Землі - 250 вчених і приблизно 160 інженерів. Всі вони намагаються розгадати цю загадку.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: ученые космос марс
Источник: http://svit24.net Просмотров: 1144
Загрузка...
Загрузка...