У Сингапурі широкому загалу показали найстаріше в світі шампанське. Напій, який виробили 170 років тому, повністю придатний для вживання. Тож щасливий власник ігристого вина планує випити його при слушній нагоді.

У Сингапурі представили найстаріше в світі шампанське. Подивитися на цілі дві пляшки напою можна було в ресторані одного з бізнесменів. Підприємець придбав це ігристе вино торік на аукціоні. І виклав за нього 54 тисячі євро. Такий недешевий подарунок чоловік зробив своїй дружині з нагоди ювілею весілля.

"Головне те, що це шампанське добре збереглося і його можна пити. Більшість вин після такого тривалого терміну просто перетворюються на оцет. Але це цілком безпечне та смачне", - запевняє бізнесмен Раві Вісванатар.

Це шампанське – частина цілої колекції зі 145 пляшок, яким 170 років. Їх минулого літа підняли з дна моря. Щасливе подружжя запевняє, що не планує зберігати найстаріший у світі напій. Його відкоркують при слушній нагоді.

"Ми точно його вип’ємо. Адже купили не для того, щоб згодом перепродати. Мій чоловік не вірить у колекціонування вин. Коли хоче, відкорковує пляшку та насолоджується напоєм із друзями, колегами або клієнтами. Можливо, ми відкриємо це шампанське на якійсь доброчинній події", - розповіла дружина бізнесмена Юлія Шерстюк.

Сингапурський бізнесмен – єдиний колекціонер, який продемонстрував широкому загалу найстаріше в світі шампанське. Загалом на торішньому аукціоні продали 20 пляшок. Утім, інші власники цього ігристого напою тримають свої імена в секреті. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сингапур ubr шампанское 170 лет
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1461