У Парижі пройшла виставка незвичних та водночас дивовижних витворів мистецтва XIX століття. Це колекція виробів з дерева, різних металів та скла. Найцікавіше те, що вона презентує досі не відомий вид європейського мистецтва.

"Ця виставка нагадала про моє дитинство, коли батьки водили мене до цирку. Експонати справді такі самі яскраві та загадкові. Зараз мені 60 років. А я все ще захоплююся подібним", - розповідає відвідувачка виставки Мартін.

Наступного тижня всю колекцію виставлять на продаж у Лондоні на аукціоні Крістіз. Деякі лоти оцінили в 35 тисяч євро.

"Ці експонати я збирала по всьому світу не один рік. І хочу сказати, що їх дуже складно тримати в товарному вигляді. Тож, багато хто дивиться на ці предмети та вважає, що вони не становлять справжньої художньої цінності. Але немає чіткого розмежування між мистецтвом та не-мистецтвом. Його кожен розуміє по-своєму", - пояснює власниця колекції Фаб'єн Маршал.

Організатори аукціону від дому Крістіз розраховують отримати від розпродажу близько 5 мільйонів євро прибутків. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: париж выставка ubr кристис
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1486