Із піснями і танцями готуються до кінця світу в Гондурасі. Жителі країни навіть спеціального годинника встановили, який веде відлік до апокаліптичної дати 21 грудня 2012-го року.

У Гондурасі ретельно готуються до кінця світу. Навіть годинника спеціального встановили. Часомір рахує кількість днів до "апокаліпсиса". Саме двадцять першим грудня 2012-го року закінчується легендарний календар майя. Годинника, який вимірює час до судного дня, жителі Гондурасу запускали весело. Із піснями та танцями. Святкування відбулося поблизУ руїн стародавнього міста Копан. Єдиного, яке залишилося від цивілізації Майя. Потім туди піднявся президент країни, який закликав людей не лякатися і сподіватися, що через рік не буде ніяких катаклізмів, а просто почнеться нова ера.

Поріфіріо Лобо, президент Гондурасу: "Це дуже важливий день для всього світу і Гондурасу зокрема. Про дату двадцять першого грудня 2012-го багато сказано. Вона символізує кінець ери, кінець цивілізації Майя. Потім розпочнеться нова ера - миру та надії".

Нещодавно німецькі дослідники спростували думку про те, що майя передбачили кінець світу у 2012 році. За словами історика Свена Гронемеєра, послання індіанців має інший сенс. Науковець пояснив, вирахувати календар далі, мали б нащадки Майя. Але це плем’я вимерло, тож календаря так і не подовжили.

Теги: апокалипсис конец света гондурас
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1958