Зима вже настала. Проте українські модниці одягати звичайні шапки або хустинки не поспішають. Ставки роблять на красивіші, але не менш теплі варіанти. Приміром, завжди добре виглядати допоможуть гарні перуки. До того ж, це шанс змінити образ і не псувати волосся фарбами. Вибір перук в Україні величезний. Аби гроші були. Знайти їх зараз не складно. На українському ринку цього товару достатньо. Бо попит є. Купують і модниці, і ті, кому природа не подарувала гарної шевелюри. Ціни – різні. Приміром, екземпляри, виготовлені із синтетичних матеріалів, можна купити і за 200 гривень. Щоправда, приховати, що це перука буде складно. Бо виглядатиме штучно. А ось виріб із натурального волосся може коштувати і понад 1,5 тисячі доларів.

Наталія Воєводіна, співвласниця компанії з виробництва перук: "Дорого купить уже готовое изделие. Продать волосы, если у вас есть своя косичка, бывает не всегда настолько дорого, как люди заранее предполагают себе".

Приміром, волосся завдовжки 25 сантиметрів виробники перук купують по 100 гривень. Проте локони довші за 70 сантиметрів у рази дорожчі. До того ж, дуже важливо, щоб пасма були шовковисті та блищали.

Найкраща перука – та, яка виглядає немов натуральна зачіска. Фахівці радять: обираючи таку красу дивіться, щоб в її основі були зшиті саме корінці. А кінці – залишалися вільні. Таке волосся менше заплутується.

Тобто зібрати обрізане волосся у перуку абияк - не можна. Є певна технологія. Спеціалісти розповідають: на виготовлення одного виробу потрібно не менше місяця. Щоправда, якщо матеріал, тобто волосся, спеціально купувати не треба - можуть впоратися і за тиждень.

Наталія, майстриня з виготовлення перук: "Это очень сложный cgпроцесс. К нам с производства приходят тамбуровки, которые похожи на кожу. И очень много волосков оттуда мастера делают. Очень сложная работа. Вот тресс. Это девочки плетут из нескольких волосков на три ниточки, переплетается это все буквой "М". Каждую волосиночку. Все-все руками это все делается".

Майстрині стверджують: купувати вже готову перуку в магазині не варіант. Найкраще - замовити її пошиття у салоні. Бо зроблять саме для вас. Отже, вона точно підійде. Для цього потрібно правильно зняти мірки

Наталія Воєводіна, співвласниця компанії з виробництва перук: "Глубина висков очень важна. Потому что если высоко весок посажен – парик будет падать. Если очень глубоко - будет оттопыривать уши. Объем головы тоже имеет значение. Но там есть резинки фиксирующие. Можно плюс минус добавить".

Якщо зберігати перуку на манекені, мити проточною водою із шампунем і бальзамом, а ще -ховати від сонця - вона виглядатиме гарно, щонайменше, 5 років.

Теги: зима стиль мода модницы парик головной убор шапка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1811