Столиця Китаю поринула у світ розкоші. У Пекіні стартувала щорічна виставка ювелірних прикрас. Цього року свої роботи представила рекордна кількість виробників. Водночас спромоглися здивувати публіку одразу кількома витворами мистецтва.

У Китаї стартувала щорічна виставка ювелірних прикрас. Цього року свої витвори представили тисяча двісті компаній з двадцяти двох країн світу. Справжньою окрасою стало намисто із перлів. Саме воно привабило найбільше глядачів. Та й було чим.

Чін Пу, організатор виставки: "Кожна перлина в цьому намисті – дуже велика. Щонайменше вісімнадцять міліметрів. Для довідки, натуральну, розміром понад чотирнадцять міліметрів у діаметрі, неймовірно важко знайти".

Популярні цього року також і вироби з нефриту. Особливу увагу відвідувачів виставки привернув один набір прикрас, всі елементи якого створені з одного каменя.

Ліу Мей, організатор виставки: "Всі ці дев’ять прикрас, елегантної форми та кольору, вироблені з одного цільного каменя. Для прикрас із нефриту, це радше виняток з правил, аніж постійна практика".

Традиційно на виставці представлений і найдорожчий виріб. Ним стала діамантова обручка, інкрустована рубіном, розміром 25 каратів. Вартість такої коштовності із рідкісним камінчиком - 5 мільйонів американських доларів.

Теги: китай ювелирные украшения жемчуг бриллианты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1350